O INWESTYCJI

Osiedle Gdańskie – Wygodne domy jednorodzinne pod miastem

Oferujemy do sprzedaży domy jednorodzinne wolnostojące na Osiedlu Gdańskim w Pępowie, 10 km od Gdańska. Kameralny charakter osiedla został podkreślony przez niską zabudowę, duże przestrzenne działki, ciche sąsiedztwo, spokojną okolicę. Do domów prowadzą utwardzone kostką betonową drogi i chodniki. Z osiedla jest bardzo łatwy wyjazd do głównej ulicy prowadzącej w kierunku Gdańska i Kartuz. Proponujemy do sprzedaży dwa typy domów o powierzchniach użytkowych: 212 i 223 m2 na działkach: 1096 i 1089 m2. Domy wyróżnia zgrabna bryła, dbałość o detale architektoniczne, elewacja nawiązująca do całego osiedla oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Te domy są bardzo wygodne dla rodzin z dziećmi.

dom modelowy front Pępowo Osiedle Gdańskie

Domy posiadają funkcjonalną przestrzeń dla 4-5 osobowej rodziny. Otwarta strefa reprezentacyjna na parterze złożona z salonu z wyjściem na taras i ogród, jadalni oraz kuchni, powstała z myślą o spotkaniach z rodziną i przyjaciółmi. Na tym poziomie znajduje się również pokój do pracy lub relaksu i dwustanowiskowym garażem wraz z pomieszczeniem technicznym z wyjściem do ogrodu.

Na górze strefa rodzinna – półpiętro to wydzielona sypialnia dla rodziców połączona z łazienką i garderobą. Na piętrze znajdują się trzy duże pokoje, które mogą stać się królestwem każdego malucha lub nastolatka oraz dwie garderoby. Na tym poziomie występuje także łazienka z pralnią.

ATUTY INWESTYCJI

atrakcyjna cena

atrakcyjna cena

własny ogród

własny ogród

wysoka jakość i standard

wysoka jakość i standard

wpływ na koszty zużycia mediów

wpływ na koszty zużycia mediów

o wszystkim decydujesz sam

o wszystkim decydujesz sam

czujesz się jak na wakacjach

czujesz się jak na wakacjach

osiedle w pełni zagospodarowane

osiedle w pełni zagospodarowane

rozwój dzieci w otoczeniu natury

rozwój dzieci w otoczeniu natury

położenie blisko Trójmiasta

położenie blisko Trójmiasta

Twoi pupile bezpieczni

Twoi pupile bezpieczni

LOKALIZACJA

w bliskim sąsiedztwie Trójmiasta

Pępowo to miejsce spokojne, pełne swobody. Położone w bliskim sąsiedztwie Trójmiasta, a zarazem pełnych jezior, lasów i malowniczych wzgórz Kaszub. Ze względu na swoją lokalizację ma doskonały potencjał  do rozwoju.  Dzięki dobrze rozbudowanej sieci dróg oraz oddalonych o zaledwie kilka minut przystanków PKS, PKP oraz PKM, miejsce to, oferuje możliwość szybkiego dotarcia do Gdańska i Gdyni. Po wybudowaniu Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej, która ma powstać w odległości ok. 800 m od Osiedla Gdańskiego, dojazd stanie się jeszcze łatwiejszy. Bliskość punktów usługowych, placówek edukacyjnych czy sklepów, daje gwarancję, że większość codziennych spraw będzie można załatwić blisko domu. Amatorom aktywnego wypoczynku, otwiera możliwość do skorzystania z pobliskiej stadniny koni, pola golfowego czy malowniczych szlaków pieszych i rowerowych.

Plan zagospodarowania Osiedla Gdańskiego

5 minut pieszo

przystanek autobusowy, sklep spożywczy, stacja benzynowa, restauracja, dentysta

15 minut pieszo

szkoła podstawowa w Pępowie, delikatesy, apteka, warsztat samochodowy, park, plac zabaw, przystanek PKM, fryzjer

5 minut autem

NZOZ Przychodnia Nova Banino, gimnazjum w Żukowie, kościół, pizzeria, bankomat

7 minut autem

szkoła podstawowa w Baninie, Biedronka, poczta, apteka, Żabka

Kliknij na ikonę inwestycji, żeby uzyskać wskazówki dojazdu

w otoczeniu natury

WYBÓR DOMU

DOMY JEDNORODZINNE
MiastoInwestycjaNumerMetraż(m2)PokojeDziałkaCenaKarta mieszkania
PępowoOsiedle GdańskieDom jednorodzinny223.3251089 m2SPRZEDANYZOBACZ
PępowoOsiedle GdańskieDom jednorodzinny212.3251096 m2SPRZEDANYZOBACZ
ZAPYTAJ O DOM
Wybierz typ mieszkania:

☑ Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Przedsiębiorstwo Budowlane MARGO Mariusz Czapiewski ul. Redłowska 52/9, 81-450 Gdynia NIP: 589-000-44-01 oraz spółek celowych.
☑ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez PB Przedsiębiorstwo Budowlane MARGO Mariusz Czapiewski ul. Redłowska 52/9, 81-450 Gdynia NIP: 589-000-44-01oraz spółek celowych i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Administratorem danych osobowych pozyskanych w związku z prowadzeniem niniejszej korespondencji mailowej jest Mariusz Czapiewski, przedsiębiorca wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą „MARGO” Mariusz Czapiewski Przedsiębiorstwo Budowlane z siedzibą w Somoninie (83-314) przy ul. Osiedle nad Radunią 1, NIP: 5890004401, REGON: 190504316. Informacje o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych dostępne są na stronie http://www.margopb.pl/rodo/

STANDARD WYKOŃCZENIA

ZASTOSOWANE MATERIAŁY DO BUDOWY I WYKOŃCZENIA DOMÓW

Domy budowane metodą tradycyjną zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów: porotherm 25cm – ściany nośne, styropian 15cm, okna PCV ze szprosami w kolorze drewna, wyprawa elewacyjna, elementy sztukaterii i płytki klinkierowe, dachówka ceramiczna BRASS, ocieplenie dachu wełną mineralną gr. 25 cm, na tarasie płytka betonowa lub mrozoodporna, obrzeża wypełnione kamieniem, dojście do domu i podjazd wykonane z kostki betonowej, wysiana trawa, ogrodzenie domu. Przyłącza do domu: kanalizacja zbiorcza, gazowe (dom nr 2), elektryczne, wodociągowe.

dom modelowy front Pępowo Osiedle Gdańskie
Dom nr 1 (212 m2) - stan do zamieszkania

dodatkowo: drzwi wewnętrzne POLSKONE, parapety marmur, gres, podłogi: płytka marmurowa/ deska drewniana z listwami przypodłogowymi, pomieszczenie WC marmur, mozaika ozdobna, armatura DURAVIT, drewniany blat, oświetlenie LED, pomieszczenie łazienki na pólpiętrze: glazura i terakota firmy Paradyż,. W łazience wanna oraz kabina prysznicowa, armatura firmy Vileroy&Boch (umywalka, wc i bidet) oraz Derby Plus (wanna, drzwi od kabiny prysznicowej) baterie Hansgrohe, oświetlenie LED, łazienka i pralnia na piętrze: glazura i terakota, armatura DURAVIT, Koło, Ideal Standard, baterie Hansgrohe, umywalka z szafką, ozdobny grzejnik Simple Gold Browne. Ściany malowane na pastelowy kolor. Wideodomofon. Odkurzacz centralny. Instalacja alarmowa. Parapety zewnętrzne granitowe. Na balkonie balustrady kute. Rolety zewnętrzne. W domu zastosowano systemy inteligentne:radiowe systemy zarządzania całą instalacją, piloty dotykowe umożliwiające sterowanie alarmem, ogrzewaniem, oświetleniem oraz sprzętem AGD, czujniki ruchu, dymu, wycieku domu, mikroodbiorniki sterujące oświetleniem, bramą, roletami, bezprzewodowy termostat pokojowy, radiowa sonda temperatury zewnętrznej. Ogrzewanie z pompy ciepła zapewniającej niskie koszty ogrzewania Sun Energy. Na wyposażeniu w kuchni zabudowa meblowa ze sprzętem AGD. Zabudowa kominka. Posesja w pełni zagospodarowana. Działka z trawnikiem i nasadzeniami.

dom szewczyka Osiedle Gdańskie Pępowo
Dom nr 2 (223 m2) - w trakcie budowy

standard deweloperski: wykończenie wewnętrzne: ścianki działowe, tynki gipsowe, instalacje wewnętrzne, komin pod kominek, komin spalinowy, instalacja grzejnikowa, piec gazowy, kondensacyjny, posadzki.

standard ,,pod klucz’’: dodatkowo: drzwi wewnętrzne białe INVERNO firmy POLSKONE – 12 szt., drzwi białe firmy POLSKONE, do pomieszczenia garażu – 1 szt., parapety aglomarmur biały, podłogi: płytki PARADYŻ seria Maloe Bianco w części mieszkalnej z listwami przypodłogowymi, deska barlinecka ,,dąb 3-lamelowy’’ z listwami przypodłogowymi białymi MDF,ściany parter: pomieszczenie WC – płytki białe firmy TUBĄDZIN ESSENT WHITE do wys. 2,1m, pozostałe pomieszczenia mieszkalne malowane na biało, jedna ściana w salonie – tapeta, garaż i kotłownia – malowane na biało, nad miejscem na umywalkę kołnierz z gresu technicznego, ściany piętro: wykończenie jednej łazienki – płytka biała firmy TUBĄDZIN ESSENT WHITE do wys. 2,1m, pralnia – ściana z oknem – płytki do wysokości skosu, pozostałe pomieszczenia oprócz łazienki z wejściem z pokoju – malowane na biało,schody: ażurowe, bukowe, bielone, balustrada szklana, pochwyt na ścianie – drewniany, armatura sanitarna: na parterze – ubikacja firmy Roca Rimless Gap, umywalka ścienna Gap z półpostumentem, umywalka w kotłowni – firmy Koło,na piętrze – ubikacja firmy Roca Rimless Gap, bidet, umywalka ścienna Gap z półpostumentem, wanna Hall 150x100cm, brodzik kwadratowy z kabiną prysznicową firmy SANPLAST, baterie – grohe w pomieszczeniach z armaturą sanitarną, grzejniki – w łazienkach rurkowe, białe, w pozostałych pomieszczeniach płytowe.

Potrzebujesz kredytu na swoje wymarzone mieszkania?

GALERIA

DOM JEDNORODZINNY nr 2 (223 m2)

DOM JEDNORODZINNY nr 2 (223 m2)

DOM JEDNORODZINNY nr 1 (212 m2)

DOM JEDNORODZINNY nr 1 (212 m2)

OFERTA SPECJALNA

Mieszkanie A1.2 – wykończone pod klucz w nowej niższej cenie

KONTAKT

logo Margo Deweloper członek zespołu sprzedaży

Opiekun inwestycji

Ilona Walczak
tel: 512 297 954
ilona.walczak@margopb.pl

Biuro sprzedaży
ul. Redłowska 52/9, Gdynia

Biuro czynne
Poniedziałek – Piątek 8:00-17:00
Sobota 10:00-14:00

Napisz do nas

Masz jakieś pytania? Wyślij wiadomość!

Kod nieczytelny? Zmień obrazek