Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

O INWESTYCJI

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Willa Syrena to nowoczesny apartamentowiec w samym centrum Elbląga. Budynek składa się  z pięciu kondygnacji naziemnych oraz jednej podziemnej z hala garażową. Duże przeszklenia, przestronne klatki schodowe, kameralne loggie  to tylko kilka z licznych atutów budynku docenione przez jego mieszkańców. Dodatkowo na parterze znajdują się lokale usługowe przystosowane do prowadzenia wielofunkcyjnej działalności, posiadające osobne wejścia bezpośrednio z ulicy.

ATUTY INWESTYCJI

duże przeszklenia

podziemna hala garażowa

podziemna hala garażowa

cichobieżne windy bezpośrednio z poziomu hali garażowej

cichobieżne windy bezpośrednio z poziomu hali garażowej

wielofunkcyjne powierzchnie usługowe na parterze

tarasy i loggie przynależne do mieszkań

monitoring dla zapewnienia bezpieczeństwa

przestronne i nowoczesne klatki schodowe

nowoczesna architektura

LOKALIZACJA

NAJLEPSZY ADRES W MIEŚCIE

Willa Syrena znajduje się pomiędzy dwoma najbardziej zagęszczonymi rejonami miasta, blisko stąd do pasażu handlowego przy ul. Hetmańskiej, punktów usługowych, a także do urzędów.
Budynek jest bardzo dobrze skomunikowany z otoczeniem. Wokół znajdują się przystanki tramwajowe oraz autobusowe.

1 minuta pieszo

do parku (im. R. Traugutta), na zakupy, do szkoły, na przystanek autobusowy lub tramwajowy

2 minuty pieszo

do fitness klubu, do banku, do apteki, do lekarza, do przedszkola

4 minuty pieszo

na pocztę, do kina, do teatru, na lodowisko, do biblioteki, na basen

Kliknij na ikonę inwestycji, żeby uzyskać wskazówki dojazdu

W SAMYM CENTRUM ELBLĄGA

WYBÓR MIESZKANIA

InwestycjaNumerMetraż (m2)PokojePiętroBalkon (m2)OdbiórCena/m2Cena CechyKarta mieszkania
Willa Syrena
(Apartament)
A1810235Loggiagotowe do odbioru5500 zł561 000 złBalkonZOBACZ

Apartamenty i mieszkania w Willa Syrena sprzedajemy tylko w pakiecie z komórką lokatorską oraz 1 stanowiskiem postojowym w hali garażowej. Koszt stanowiska postojowego dla samochodu wynosi: 25.000 zł brutto.

PRZYKŁADOWA ARANŻACJA MIESZKANIA B6

PRZYKŁADOWA ARANŻACJA MIESZKANIA B6

Standard wykończenia

Malowanie na biało

Ściany w mieszkaniach będą szpachlowane oraz malowane na biało

Drzwi antywłamaniowe

Zastosowane w mieszkaniach drzwi antywłamaniowe firmy Dierre

Wygoda

Każde mieszkanie wyposażone jest w funkcjonalny wideodomofon

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne wykonane zostały z agloglamuru

Wysokie mieszkania

Wysokość mieszkań w budynku wynosi  2.70m

Okna

We wszystkich mieszkaniach użyto 3-szybowych okien z wysoką izolacją termiczną oraz akustyczną

Kredyty

Nasi doradcy pomogą Państwu w załatwieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem kredytu. Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszego doradcy prosimy o kontakt:  kredyty@margopb.pl

Lokale usługowe

Willa Syrena to nowoczesny apartamentowiec o funkcji mieszkalno–usługowej w samym centrum miasta. Budynek składa się z pięciu kondygnacji naziemnych oraz jednej podziemnej z halą garażową. W skład inwestycji wchodzą 44 mieszkania o powierzchni od 39 m2 do 124 m2, a także 4 lokale usługowe na parterze o powierzchni 81 m2, 104 m2, 104 m2 oraz 170 m2, z przeznaczeniem na działalność nieuciążliwą. Posiadają one osobne wejścia bezpośrednio z ulicy oraz przestronne, szklane witryny.

Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Pomieszczenia zaadoptować można na prowadzenie wielofunkcyjnej działalności, m.in. aptek, placówek bankowych, gabinetów medycznych czy salonów kosmetycznych. Budynek graniczy z parkingami na ok. 40 samochodów, dzięki czemu parkowanie dla potencjalnych klientów nie będzie problemem. Na elewacji powyżej lokali usługowych, przewidziano miejsca na szyldy reklamowe.

Inwestuj i zarabiaj

NIERUCHOMOŚCI TO OBECNIE JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH FORM INWESTOWANIA KAPITAŁU – ZYSKOWNA I BEZPIECZNA

Inwestowanie jest alternatywą dla klasycznego oszczędzania. Polega na przemyślanym lokowaniu kapitału, który następnie ma pracować na zysk inwestora. W ten sposób uzyskuje się korzyści majątkowe, które generują dochód w bieżącym rozrachunku lub w przyszłości.

Wybór formy lokowania kapitału jest trudny – musi być odpowiednio zaplanowany, oceniony przy jednoczesnym odpowiednim zysku i akceptowalnym ryzyku. Aktualnie funkcjonuje kilka mechanizmów inwestowania pieniędzy na rynku kapitałowym. Przy wyborze najlepszej opcji inwestycyjnej nie trzeba być profesjonalistą, ale warto dokładnie zapoznać się z ich najważniejszymi cechami. Lokaty bankowe stają się mało opłacalne i wraz z obniżaniem przez Radę Polityki Pieniężnej stóp procentowych stają się narzędziem do minimalizowania strat na wartości pieniądza, a nie zarabiania. Z danych popularnego serwisu finansowego wynika, że średnie oprocentowanie lokat półrocznych w pięciu największych bankach na rynku wynosi zaledwie 1,48 proc. (Od takiego zysku należy jeszcze odjąć 19 proc. podatek Belki). Inwestowanie w akcje spółek giełdowych wiąże się ze znacznym ryzykiem – spekulacyjny charakter inwestycji sprawia, że kursy akcji są nieprzewidywalne oraz wrażliwe na wahania na globalnych rynkach kapitałowych. Do niedawna obligacje państwowe były uważane za bezpieczny i stosunkowo dochodowy instrument inwestycyjny. Jednak zła sytuacja finansowa wielu krajów oraz ciążące widmo bankructwa krajów strefy Euro obniża zaufanie inwestorów do nich. Dlatego coraz mocniej przyglądają się rynkowi nieruchomości, zwłaszcza inwestycjom w  ścisłym centrum średnich wielkościowo miast – jak Elbląg.

W nieruchomości inwestuje się dla zaspokojenia własnych potrzeb życiowych bądź  zysku. Wiele osób zastanawia się, jak zarabiać na nieruchomości. Można to robić poprzez uzyskiwanie zysku z wynajmu. Cenne są także dochody poza czynszowe, a zwłaszcza z reklam zamieszczonych na nieruchomości oraz  zwrot kapitału po sprzedaży nieruchomości. Dodatkowo możliwy jest wzrost wartości nieruchomości w czasie, co w finalnym rozliczeniu może dodatkowo podnieść  rentowność inwestycji.

Każda nieruchomość może mieć różny stopień dochodowości, wszystko zależy od cech  tj.  lokalizacji, typu, prestiżu oraz sposobu jej zarządzania. Ujmując w całości kwestię inwestycji na rynku kapitałowym  wnioskuje się, że w dłuższej perspektywie zysk z nieruchomości jest relatywnie niższy niż z akcji, ale jednocześnie wyższy niż zysk z obligacji czy lokaty.

Inwestycja w nieruchomości może uchronić inwestora od nieprzewidzianych wydarzeń jak wysoka inflacja, utrata pracy czy choroba. Taka inwestycja zapewni stały i bezpieczny dochód oraz zabezpieczenie zainwestowanego kapitału przed inflacją. Nieruchomości są odporne na zmiany wartości pieniądza w czasie, zwłaszcza w okresach szczególnie wysokiej inflacji. Dodatkowo  nieruchomości z rynku pierwotnego zachowują swoją wartość początkową, a w wielu sytuacjach ją nawet podnoszą. Ta tendencja jest spowodowana wzrostem kosztów budowy oraz oprocentowania kredytu.

W przypadku zainwestowania w nieruchomość oraz potrzeby w późniejszym czasie pozyskania funduszy można zaciągnąć kredyt na nieruchomości, nazywany zabezpieczeniem hipotecznym. W ten sposób   można osiągnąć aż 60-90% wartości nabytej nieruchomości. To daje szerokie perspektywy inwestycyjne. Pieniądze w ten sposób osiągnięte mogą posłużyć do dalszych inwestycji.

To najważniejsze zalety inwestowania w nieruchomości. Jednak są również cechy nieruchomości takie jak trwałość i niepodzielność, które mają spore znaczenie przy  zabezpieczeniu kapitału przed kradzieżą, uszkodzeniem, czy zgubieniem. Można liczyć też, że zakupiona nieruchomość podniesie nasze poczucie bezpieczeństwa.

Powody, dla których warto zamienić lokatę na nieruchomości:

1. Niskie odsetki z lokat i kont oszczędnościowych. Jeszcze kilka lat temu klienci mogli liczyć średnio na 4-6% odsetek z lokaty (w skali roku). Dziś ich oprocentowanie jest nieporównywalnie niższe, w lipcu spadło już poniżej 1,5%. Według ekonomistów na dalsze zmiany stóp będziemy mogli liczyć dopiero w przyszłym roku. Odsetki z lokat i rachunków oszczędnościowych nie wzrosną więc szybko.

2.  W długim terminie zyskujesz więcej. Na zakładanym dzisiaj depozycie otrzymamy odsetki w okolicach 1,5 % w skali roku. W przypadku inwestycji w nieruchomości na wynajem inwestorzy mają duże szanse na osiągnięcie wyższych stóp zwrotu, bez konieczności ponoszenia nadmiernego ryzyka.

3. Niskie ryzyko. Niemal żadna inwestycja nie gwarantuje zysku – warto o tym pamiętać w przypadku przenoszenia oszczędności z lokat. Inwestycje w nieruchomości na wynajem dają klientom gwarancję kapitału z jednoczesną możliwością osiągnięcia wyższego zysku niż na lokacie.

Według Nas warto inwestować w nieruchomości. W ten sposób możemy czerpać wiele korzyści, także długofalowych. Może to być forma dodatkowa lokowania pieniędzy lub całkowicie zastępująca zakup popularnych akcji, lokat czy obligacji. Ostatnie miesiące pokazują, że grono klientów inwestujących w nieruchomości pod wynajem stale rośnie i coraz częściej celem zakupu nie jest zaspokajanie potrzeb mieszkaniowych, tylko z góry przemyślana forma lokowania kapitału.

Dziennik budowy
2016.03.31 – Aktualizacja dziennika budowy

2016.03.31 – Aktualizacja dziennika budowy

2016.03.03 – Aktualizacja dziennika budowy

2016.03.03 – Aktualizacja dziennika budowy

2016.01.30 – Aktualizacja dziennika budowy

2016.01.30 – Aktualizacja dziennika budowy

2015.12.07 – Aktualizacja dziennika budowy

2015.12.07 – Aktualizacja dziennika budowy

2015.11.17 – Aktualizacja dziennika budowy

2015.11.17 – Aktualizacja dziennika budowy

2015.08.28 – Aktualizacja dziennika budowy

2015.08.28 – Aktualizacja dziennika budowy

2015.07.17 – Aktualizacja dziennika budowy

2015.07.17 – Aktualizacja dziennika budowy

2015.05.29 – Aktualizacja dziennika budowy

2015.05.29 – Aktualizacja dziennika budowy

2015.04.23 – Aktualizacja dziennika budowy

2015.04.23 – Aktualizacja dziennika budowy

2015.03.30 – Aktualizacja dziennika budowy

2015.03.30 – Aktualizacja dziennika budowy

2014.12.22 – Aktualizacja dziennika budowy

2014.12.22 – Aktualizacja dziennika budowy

2014.10.21 – Aktualizacja dziennika budowy

2014.10.21 – Aktualizacja dziennika budowy

2014.09.02 – Aktualizacja dziennika budowy

2014.09.02 – Aktualizacja dziennika budowy

2014.07.09 – Aktualizacja dziennika budowy

2014.07.09 – Aktualizacja dziennika budowy

2014.05.12 – Aktualizacja dziennika budowy

2014.05.12 – Aktualizacja dziennika budowy

Potrzebujesz kredytu na swoje wymarzone mieszkania?

GALERIA

OKOLICA

OKOLICA

INWESTYCJA

INWESTYCJA

OFERTA SPECJALNA

to można włączyć/wyłączyć w panelu admina

KONTAKT

BIURO SPRZEDAŻY W GDYNI:

Alicja Nowakowska
tel: 517 805 571
e-mail: alicja.nowakowska@margopb.pl

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Napisz do nas

Masz jakieś pytania? Wyślij wiadomość!

Kod nieczytelny? Zmień obrazek