DZIAŁKI NAD JEZIOREM LUBOWISKO – LUBOWISKO RESORT

Kompleks Rekreacyjno Wypoczynkowy LUBOWISKO RESORT

SKORZEWO KOŁO STĘŻYCY, GMINA KOŚCIERZYNA, WOJ. POMORSKIE 

Oferujemy Państwu do sprzedaży działki przeznaczone pod zabudowę domów rekreacji indywidualnej. Są one położone w centralnej części Pojezierza Kaszubskiego w Skorzewie, oddalonym 3 km od Stężycy, w powiecie kościerskim. Kaszuby to niezwykle malownicza kraina – zarówno pod względem przyrody, jak i kultury. To tutaj wypoczynek będzie wyjątkowy i niezapomniany.

Działki te wchodzić będą w skład Kompleksu Rekreacyjno – Wypoczynkowego Lubowisko Resort. Projekt zagospodarowania terenu obejmuje: całoroczne domy rekreacji indywidualnej, wspólną strefą relaksu nad jeziorem, obiekt szkoleniowo-badawczy z usługami prozdrowotnymi, oraz pełną infrastrukturę drogową, sieć kanalizacyjną, energetyczną i wodociągową.

Lokalizacja Kompleksu Lubowisko Resort w otoczeniu zieleni drzew świerkowych, z bezpośrednim dostępem do jeziora, z dala od stałych zabudowań i dróg szybkiego ruchu zapewni mieszkańcom unikalne warunki klimatyczno – zdrowotne.

Inwestycja w działki rekreacyjne w tak atrakcyjnym turystycznie regionie to doskonały pomysł dla tych, którzy chcą mieć swój kawałek ziemi, poza własnym mieszkaniem w bloku i jednocześnie korzystać z wielu atrakcji. To także dobre rozwiązanie dla osób, które myślą o tym zakupie, jak o inwestycji. Nabywca działki będzie uczestniczył w partycypacji uzbrojenia działek wraz z pozostałymi właścicielami działek (sieć wodociągowa, kanalizacyjna i energetyczna) podnosząc wartość nieruchomości.

KONTAKT

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt:

Ilona Walczak
kom. 501 505 585
e-mail: ilona.walczak@lubowiskoresort.pl

Magdalena Wtulich 
Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu
kom. 517 805 571
e-mail: magdalena.wtulich@margopb.pl

Przedsiębiorstwo Budowlane MARGO

Biuro sprzedaży
ul. Natura Park 4/4
83-330 Pępowo
tel. 58 341 48 16

Biuro czynne
Poniedziałek – Czwartek 9:00-16:00
Piątek – 9:00-15:00
Sobota 10:00-14:00 (umów się na spotkanie)

ZAPYTAJ O DZIAŁKĘ