DZIAŁKI  INWESTYCYJNE

SKORZEWO  powierzchnia 12 ha.

SKORZEWO KOŁO STĘŻYCY, GMINA KOŚCIERZYNA, WOJ. POMORSKIE 

Planowana inwestycja położona jest w Skorzewie, w gminie Kościerzyna, w centralnej części Pojezierza Kaszubskiego, w Kaszubskim Parku Krajobrazowym, działka  położona nad Jeziorem Lubowisko. Inwestycja realizowana będzie na działkach o łącznej powierzchni ok. 12 ha, obejmuje teren zabudowy i obszar rekreacyjno-wypoczynkowy. 

Przedmiotem inwestycji jest budowa:

  • 80 budynków rekreacji indywidualnej z możliwością całorocznego użytkowania, w tym:
    34 domów typu A – o powierzchni użytkowej łącznie: 2265 m2
    46 domów typu B – o powierzchni użytkowej łącznie: 4087 m2
  • hotelu o przewidywanej powierzchni całkowitej ok. 4100 m2,
    obiektu hotelowego o pow. całkowitej około 4100 m2 wraz z 5 domkami o pow. użytkowej 147m2, z zagospodarowaniem pasa przy jeziorze
  • pełnej infrastruktury: drogowo – chodnikowej, sieci kanalizacyjnej, elektrycznej, wodociągowej, sieci alejek spacerowych,
  • elementów zagospodarowania terenu: parkingi, place zabaw dla dzieci, ścianka wspinaczkowa, teren do rekreacji sportowej, mini rampa do jazdy na deskorolce, dostęp do Jeziora Lubowisko, grillowisko, miejsce na ognisko, mini golf, małpi gaj, zagospodarowanie terenu wokół wewnętrznego zbiornika wodnego.

Zapytaj o cenę – kontakt: Ilona Walczak, tel. 501 505 585

Napisz do nas

Masz jakieś pytania? Wyślij wiadomość!

Not readable? Change text. captcha txt

ZMIANA W SPOSOBIE FUNKCJONOWANIA BIURA

Szanowni Państwo,
 
W związku z zaistniałą sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Covid-19 oraz w trosce o wspólne bezpieczeństwo, zapraszamy do kontaktu wyłącznie drogą mailową i telefoniczną. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Kontakty w formie osobistych odwiedzin w tymczasowo zawieszamy. Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

16.03.2020