Specjalista ds. sprzedaży mieszkań

Główne obowiązki:

  • Przygotowanie oferty handlowej i prezentacja lokali do sprzedaży
  • Prowadzenie aktywnych działań w celu pozyskiwania klientów
  • Przygotowywanie różnego rodzaju raportów i analiz dotyczących procesu sprzedaży
  • Dbanie o realizację planów sprzedażowych
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży mieszkań, mile widziane doświadczenie na rynku pierwotnym
  • Znajomość ustawy deweloperskiej oraz procesu sprzedaży na rynku pierwotnym
  • Zaangażowanie
  • Wysoka kultura osobista i etyka zawodowa
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office – głównie MS Excel, MS Word, MS Power Point
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego

Kandydatów prosimy o przesłanie cv na adres e-mail: sekretariat@margopb.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity : Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zmianami”.